درباره ما

گروه بازرگانی تاپیک در سال 1372 با هدف گسترش صادرات و افزایش رفاه جامعه ایرانی با شعار (( آغاز گامی نو در گسترش زیباییها )) شروع به فعالیت نمود.
رسالت اصلی شرکت گردآوری و فراهم ساختن محیطی کاملا علمی و تخصصی به منظور ارائه راهکارها ، تربیت متخصصین ، معرفی فن آوری های جدید و برتر در زمینه های گوناگون است.
این شرکت با بیش از 15 سال سابقه صادرات مواد غذایی ایران قابل رقابت در بازارهای آسیایی از جمله ویفر ، شکلات ها ، انواع کیک و... به خاورمیانه و آسیای مرکزی که مهمترین آنها ترکمنستان و تاجیکستان بوده است و واردات مواد غذایی و محصولات ساختمانی از کشورهای آسیایی ، اروپایی و آمریکای جنوبی مفتخر است با نام تجاری تاپیک در ایران در زمینه دکوراسیون داخلی خدمتگذار جامعه همیشه سر افراز ایرانی باشد.
ما با جمع آوری بهترین محصولات دیوار پوش ، سقف کاذب ، کف پوش ، پارکت و کاغذ دیواری تحت لیسانس شرکتهای اروپایی و آمریکایی آمادگی تامین پروژه عمرانی کشور را داریم. آنچه ما را از سایر شرکت ها متمایز می سازد ، کیفیت بالا ، تنوع بی نظیر ، نمونه های منحصر بفرد و تداوم در امر پشتیبانی محصولات ماست.
این شرکت به تازگی اقدام به واردات و پخش چون گل یخ ، ریل های آسانسور و چراغ های مهتابی نموده است، در آینده ای نزدیک اجناس بیشتری به محصولات ما اضافه خواهد شد.
همچنین این شرکت آماده ارائه خدمات مشاوره و طراحی و انجام امور صادراتی و وارداتی به کار فرمایان محترم می باشد.

 

گروه بازرگانی (تاپیک) © 2019
طراحی سایت: فارسایت